Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Kapłan - po ilu dniach ustąpi?

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2010 r. o 12:53
    No własnie wielu jest ciekawych czy już wyzdrowiał bo tak się w tej gminie zsilił. Głupota nie boli, ale kosztuje.
  Został windykatorem w para banku spadochroniarza. Za jednego cukierka odbiera całą bombonierkę. Taki rachunek ekonomiczny może nauczy ciemnoty nieco rozsądku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że ktoś ma obsesję! Żyj i daj żyć innym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Został windykatorem w para banku spadochroniarza. Za jednego cukierka odbiera całą bombonierkę. Taki rachunek ekonomiczny może nauczy ciemnoty nieco rozsądku.
  Roman tęskni do powrotu swoich firm. Stąd pluje jadem zawczasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Roman tęskni do powrotu swoich firm. Stąd pluje jadem zawczasu.  
Aby pluć jadem to ten jad trzeba mieć-to po pierwsze. Po drugie to dokąd  i skąd mają powracać jego firmy. Oszczerco!!!!!!!!!!!!!!!! Czy to źle,że Roman zainwestował swoje pieniądze i zdobył wiele środków unijnych we własnej gminie,gdzie stworzył sobie, żonie,dzieciom  i nie tylko wiele miejsc pracy. Jesteś zazdrosną i zawistną szują i zioniesz jadem  o którym  piszesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pomylcie się i  pozostańcie w domu ! Kto chce bronić Kapłana niech zje obiad z rodziną. Nie napędzajcie frekwencji mylnie myśląc, że bronicie Kapłana. Będzie brak frekwencji (2701 głosów) i spokojnie Kapłan zostaje na stanowisku. Każde pozostanie w domu na obiedzie z rodziną to głos na Kapłana. Pan Jarosław Kaczyński  - "kochany" przez arbuzów  chodzi na referenda obywatelskie nie "żonopochodne" referenda Pietruka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Petycja obywatelska   Do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej: o dymisję Premiera Donalda Tuska i wyłonienie nowego rządu.   Podpisz i udostępnij petycję! Teraz pomóż  zebrać 50,000 podpisów   skopiuj i wklej w wyszukiwarkę:   secure.avaaz.org/pl/petition/Do_Sejmu_Rzeczypospolitej_Polskiej_o_dymisje_Premiera_Donalda_Tuska_i_wylonienie_nowego_rzadu/?aHXzMhb    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tam u Mirka słychać?
  ZNOWU CHCE MU SIĘ ZOSTAĆ WÓJTEM !!!! TEN CZŁOWIEK NIE MA TWARZY !!!!! GDZIE ON SIĘ PCHA !!!!! JUŻ MIAŁ OKAZJĘ SIĘ WYKAZAĆ !!!!   KTO GO POPRZE ?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU CHCE MU SIĘ ZOSTAĆ WÓJTEM !!!! TEN CZŁOWIEK NIE MA TWARZY !!!!! GDZIE ON SIĘ PCHA !!!!! JUŻ MIAŁ OKAZJĘ SIĘ WYKAZAĆ !!!!   KTO GO POPRZE ?????????
I co z tego ,że on chce.Znów zobaczy środkowy palec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU CHCE MU SIĘ ZOSTAĆ WÓJTEM !!!! TEN CZŁOWIEK NIE MA TWARZY !!!!! GDZIE ON SIĘ PCHA !!!!! JUŻ MIAŁ OKAZJĘ SIĘ WYKAZAĆ !!!!   KTO GO POPRZE ?????????
I co z tego ,że on chce.Znów zobaczy środkowy palec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wybory 2014     żadnych mrzonek, Kapłanie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZNOWU CHCE MU SIĘ ZOSTAĆ WÓJTEM !!!! TEN CZŁOWIEK NIE MA TWARZY !!!!! GDZIE ON SIĘ PCHA !!!!! JUŻ MIAŁ OKAZJĘ SIĘ WYKAZAĆ !!!!   KTO GO POPRZE ?????????
 
ZNOWU CHCE MU SIĘ ZOSTAĆ WÓJTEM !!!! TEN CZŁOWIEK NIE MA TWARZY !!!!! GDZIE ON SIĘ PCHA !!!!! JUŻ MIAŁ OKAZJĘ SIĘ WYKAZAĆ !!!!   KTO GO POPRZE ?????????
Oto jest  pytanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga planowany jest zamach na oświatę !!!! Plan jest taki: Pietruk ogłasza "żonopochodne" referendum. Michaluk z zarobionych wczesniej gminnych pieniędzy finansuje stali .....ą propagandę w gazetkach. Po ewentualnie  wygranym starciu wszystkie szkoły społeczne oddane w ręce podobne do Tuliłowa (dyrektorka powinowata). PO przygotowało juz ustawę dajaca taka mozliwość. Tylko iddźcie na referendum. Kapłan broni szkół więc trzeba go .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Uwaga planowany jest zamach na oświatę !!!! Plan jest taki: Pietruk ogłasza "żonopochodne" referendum. Michaluk z zarobionych wczesniej gminnych pieniędzy finansuje stali .....ą propagandę w gazetkach. Po ewentualnie  wygranym starciu wszystkie szkoły społeczne oddane w ręce podobne do Tuliłowa (dyrektorka powinowata). PO przygotowało juz ustawę dajaca taka mozliwość. Tylko iddźcie na referendum. Kapłan broni szkół więc trzeba go .....
 
O widać jak  bardzo  bronił,aż został  oskarżony przez  prokuraturę za  machloje  przy budowie  sali  sportowej  w Krzewicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy tak tych ludzie nienawidzicie Co kogoś nowego wybieracie to zaraz dyskusja kiedy ustąpi. W taki sposób nigdy nie będzie dobrej władzy jak im ludzie non stop złorzeczą. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy tak tych ludzie nienawidzicie Co kogoś nowego wybieracie to zaraz dyskusja kiedy ustąpi. W taki sposób nigdy nie będzie dobrej władzy jak im ludzie non stop złorzeczą. 
Gdyby był dobry  to by nie złorzeczyli .Kto sieje  wiatr  ten  zbiera burze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w komisji wyborczej z Pana partii, był nasz "mąż zaufania". Z tego co się orientuję - w każdej komisji byli nasi przedstawiciele i w większości tylko nasi "mężowie zaufania", a teraz co Prezes "odp....."  - uważa, że ja sfałszowałem wybory ??? Już, nigdy nie będę z wami !!! Z waszym kolegą Milerem również, nie ! Co mi zostało PSL, PO, Twój Ruch ? -coś po głębokim namyśle wybiorę, w następnych wyborach - jednak to już nie będzie PiS - nie jestem Hofman - nie jestem oszustem i złodziejem państwowej kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w komisji wyborczej z Pana partii, był nasz "mąż zaufania". Z tego co się orientuję - w każdej komisji byli nasi przedstawiciele i w większości tylko nasi "mężowie zaufania", a teraz co Prezes "odp....."  - uważa, że ja sfałszowałem wybory ??? Już, nigdy nie będę z wami !!! Z waszym kolegą Milerem również, nie ! Co mi zostało PSL, PO, Twój Ruch ? -coś po głębokim namyśle wybiorę, w następnych wyborach - jednak to już nie będzie PiS - nie jestem Hofman - nie jestem oszustem i złodziejem państwowej kasy.
Mnie tez oszukał pis .Glosowalem na Pana Kaplana, pokazał co potrafi, obsadził i natworzył stanowisk w gminie dla swoich Ludków z PISU, kierownicze stanowiska bez jakiego kolwiek doświadczenia. Obecnie też jest beznadziejnie np. zatrudnienie takiego Skarbnika Gminy porażka, jak człowiek z takimi doświadczeniami zawodowymi może zostać skarbnikiem urzędu gminy ? Najgorszy pracownik księgowości każdego urzędu gminy lub miasta miał lepsze doświadczenie  Porażka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie tez oszukał pis .Glosowalem na Pana Kaplana, pokazał co potrafi, obsadził i natworzył stanowisk w gminie dla swoich Ludków z PISU, kierownicze stanowiska bez jakiego kolwiek doświadczenia. Obecnie też jest beznadziejnie np. zatrudnienie takiego Skarbnika Gminy porażka, jak człowiek z takimi doświadczeniami zawodowymi może zostać skarbnikiem urzędu gminy ? Najgorszy pracownik księgowości każdego urzędu gminy lub miasta miał lepsze doświadczenie  Porażka
 
Mnie tez oszukał pis .Glosowalem na Pana Kaplana, pokazał co potrafi, obsadził i natworzył stanowisk w gminie dla swoich Ludków z PISU, kierownicze stanowiska bez jakiego kolwiek doświadczenia. Obecnie też jest beznadziejnie np. zatrudnienie takiego Skarbnika Gminy porażka, jak człowiek z takimi doświadczeniami zawodowymi może zostać skarbnikiem urzędu gminy ? Najgorszy pracownik księgowości każdego urzędu gminy lub miasta miał lepsze doświadczenie  Porażka
Oto  nowa jakość pracy  urzędu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w komisji wyborczej z Pana partii, był nasz "mąż zaufania". Z tego co się orientuję - w każdej komisji byli nasi przedstawiciele i w większości tylko nasi "mężowie zaufania", a teraz co Prezes "odp....."  - uważa, że ja sfałszowałem wybory ??? Już, nigdy nie będę z wami !!! Z waszym kolegą Milerem również, nie ! Co mi zostało PSL, PO, Twój Ruch ? -coś po głębokim namyśle wybiorę, w następnych wyborach - jednak to już nie będzie PiS - nie jestem Hofman - nie jestem oszustem i złodziejem państwowej kasy.
O czym ty piszesz komunistyczna świnio ?? to się kupy nie trzyma komunistyczny prowokatorze !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia   Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...